Ze života DpS – listopad

By | 10.12.2014

Tento měsíc jsme měli naplánovaný výlet do Šluknova do solné jeskyně. Návštěvy solné jeskyně se s námi zúčastnily také uživatelky služby DOZP. Toto relaxační odpoledne jsme si náležitě užili a určitě si to brzy zopakujeme.

Dále jsme byli pozváni na příjemné posezení do Chřibské, kde na nás čekalo dobré občerstvení a mohli jsme si příjemně posedět a popovídat u lahodné kávy jinde, než „doma“.

Ve Chřibské se tento měsíc konal koncert pana Zocha a pana Voltra, na který jsme se již dlouho těšili, protože tito páni jsou našimi oblíbenými zpěváky. Zahráli nám své známé písně, ale neopomněli ani ty vánoční. Celý koncert jsme společně prozpívali, někteří i protancovali. Už teď se těšíme, až se svým repertoárem zavítají do našich končin, určitě si další koncert nenecháme ujít.

V listopadu jsme se pilně připravovali na blížící se Vánoce, ke kterým patří také vánoční výzdoba. Vyráběli jsme adventní a závěsné věnce, pod našima rukama vznikly také vánoční svícny. Do našeho tvoření se zapojili i naši uživatelé. Ti, co se neúčastnili aktivně, mohli alespoň sledovat, jak takový věnec vzniká.

S hotovými výrobky jsme se jeli prezentovat na Krajský úřad do Ústí nad Labem, kde se každoročně koná vánoční prodejní výstava. Naši práci jsme ocenily symbolickými cenami, aby se nám vrátily peníze za materiál, a během krátké chvíle jsme měli téměř vyprodáno, zůstalo nám pouze pár kousků, které nám poslouží jako výzdoba na nadcházející adventní koncerty.

Vánoční atmosféra už je kolem nás, výzdoba se nám povedla a už se můžeme těšit na příchod prosince.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                                                                               Solná jeskyně Šluknov

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                                                                           Kavárnička ve Chřibské

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vyrábění se Schrödringerovým institutem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                                                                  Výroba a prodej vánočních věnců

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Práce pohybově aktivizačních pracovnic

Koncert ve Chøibské Koncert ve Chøibské Koncert ve Chøibské Koncert ve Chøibské Koncert ve Chøibské Koncert ve Chøibské Koncert ve Chøibské Koncert ve Chøibské OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Koncert pana Zocha a pana Voltra ve Chřibské