Ze života DpS – červenec

By | 18.8.2014

Tento měsíc byli naši klienti pozváni na zahradní posezení u naší spolupracovnice. Bylo zde pro nás připraveno pohoštění v podobě ovocného koláče a kávy a kdo měl chuť, mohl ochutnat i pivečko z jejich vlastní hospůdky. Společně jsme si vyprávěli zajímavé historky ze života a velmi jsme se i nasmáli. Této akce se zúčastnili i klienti domova pro seniory ve Šluknově. Strávené dopoledne bylo velmi příjemné a počasí nám také přálo.

V Červenci se také u nás konala Anenská zábava, kde bylo připraveno velmi dobré občerstvení z naší kuchyně. Panovala příjemná atmosféra také díky živé hudbě, která nám hrála k tanci i poslechu. Děvčata z pavilonu A si i s chutí zatancovala a do kroku jim potleskem pomáhali naši klienti. Zábava probíhala v duchu dobré nálady a všem bylo strávené odpoledne příjemné.

Poslední akcí byla návštěva bleších trhů na Palmovce v Krásné Lípě. Klienti si mohli zakoupit spoustu hezkých věcí jak na sebe, tak pro radost. Pracovnice tohoto zařízení byly vstřícné a ochotně nám ukázaly veškeré dílny, kde se klienti zapojují do různých volnočasových činností a aktivit, jako jsou třeba výroba keramiky, šití a další rukodělné činnosti.  Už nyní se těšíme na případnou další spolupráci.

Martina

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Obraz0750 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA