Ze života DOZP – červenec

By | 19.10.2015

V tomto měsíci probíhala terapie hudbou, a to poslechem hudby dle přání klientek, některé z nich se zapojily zpěvem i pohybem. Určitě si tuto terapii znovu zopakujeme. Klientky byly velmi spokojeny.

Program pro seniory se snažím obměňovat. Měla jsem pro ně připraveny víčka od pet láhví, tak tak jsme se pustili společně do výroby. Z víček měl každý z nich vytvořit něco pro radost. Klientkám se tato činnost velmi líbila.

Jedno dopoledne, kdy zrovna nebylo počasí k posezení na zahradě, tak jsem pro naše klientky měla připravené promítání dvd vybraného filmu-Anděl na horách. Všichni zúčastněni byly nadšeny, protože si na tento film moc dobře pamatují.

Jako každý rok se v našem zařízení opět konala Anenská zábava, kde bylo připraveno velmi dobré občerstvení, co nám připravila naše kuchyň. Celé odpoledne panovala velmi příjemná atmosféra i přesto, že bylo velmi teplé počasí. K tanci a poslechu nám zahrál p. Hrstka. Strávené odpoledne proběhlo velmi pěkně a všichni byli spokojeni.

V době, kdy naše klientka měla narozeniny, tak odjela do lázní. Trávila tam měsíc pobytu. Po příjezdu z lázní nám povyprávěla, co vše pěkného zažila. Dodatečně jí bylo od nás všech pogratulováno.

Martina Špačková

Všechny fotografie si můžete prohlédnout ZDE