Autor
Ergo
Author
Ergo
Share

Jaro nám pomalu klepe na dveře. V úterý 14.2. studentky a studenti z maturitního oboru ,,Sociální činnost“ vyráběli s klienty čepičky na masopustní zábavu, různé jarní a velikonoční dekorace. Stříhalo se, barvilo, lepilo… odpoledne všem příjemně uteklo a senioři se potěšili s milými studenty.







