Autor
Kristina Lehrlová

Author

Kristina Lehrlová

Share

V Domovech pro seniory Šluknov – Krásná Lípa, středisku Krásná Lípa byla ukončena rekonstrukce ubytovacího pavilonu „C“.

Ke dvoupodlažní budově byl venkovní přístavbou vybudován osobní výtah. Spolu s výstavbou výtahu byla upravena střecha a položena nová střešní krytina. Současně také došlo k rekonstrukci ubytovacích prostor ve druhém nadzemním podlaží. Vznikly čtyři prostorné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Součástí rekonstrukce byla instalace elektrické požární signalizace v celém objektu pavilonu C.

V prvním podlaží proběhla výměna oken, vchodových i interiérových dveří a došlo k opravě sociálních zařízení. Ve všech prostorách tohoto patra byla provedena oprava zdiva, zhotovena nová výmalba a pokládka podlahových krytin. Do celého objektu byl pořízen nový nábytek.

Projekt přístavba výtahu na pavilonu C byl spolufinancován Ministerstvem práce a sociálních věcí v rámci programu „Rozvoj a obnova materiálně technické základny sociálních služeb 013 310“. Další etapa rekonstrukce byla realizována prostřednictvím zřizovatele, jímž je Ústecký kraj.

Děkujeme všem za trpělivost a vstřícný přístup.

Mgr. Dagmar Hluchá, ředitelka

opravené dvoulůžkové pokoje

sociální zařízení

nový výtah