Domov pro seniory Šluknov se nachází v Ústeckém kraji nejsevernějšího města. Domov je umístěn v krásné lokalitě a v jeho blízkosti je veškerá občanská vybavenost.

V roce 2015 byla provedena kompletní oprava splaškové kanalizace v celém areálu a oprava vnitřních komunikací. V posledních letech proběhla generální oprava všech tří obytných pavilonů včetně venkovních fasád a oprav komunikace. Dominující budova tohoto areálu, pavilon II, prošla v roce 2010 celkovou rekonstrukcí. Došlo k vylepšení ubytování vznikem ubytovacích buněk s vlastním sociálním zařízením.

V roce 2018 proběhla rekonstrukce ubytovacích prostor na pavilonu V, kde vznikly také ubytovací buňky s vlastním sociálním zařízením. V roce 2020 – 2021 proběhla rekonstrukce ubytovacích prostor na pavilonu VI, kde vznikly také ubytovací buňky s vlastním sociálním zařízením a objekt se stal bezbariérovým díky přístavbě výtahu.

V současné době se v areálu nachází tři bezbariérové pavilony pro obyvatele. Dále se v areálu Domova nachází administrativní budova, budova kuchyně, budova prádelny a budovy technického zázemí, včetně údržby.

V roce 2009 proběhla rekonstrukce i v nevyužitých prostorách bývalé kotelny, kde dnes můžeme spatřit kulturní místnost, která je plně využívána veškerými akcemi konanými v zařízení.

V areálu se nachází odpočinkový park, který v roce 2021/2022 prošel revitalizací a byl doplněn o několik cvičebních strojů. Uživatelé ho mohou využívat aktivně, k relaxaci či k posezení s rodinou.

Více uvidíte v naší galerii vpravo.