Autor
Lucie Králová
Author
Lucie Králová
Share

Dnes odpoledne jsme vyrazili do místní cukrárny u Frynda, kde jsme si pochutnali na vynikající kávě, zmrzlinovém poháru či zákusku. Jelikož bylo krásné počasí, tak jsme poseděli na krásné terásce. Všem se moc líbilo.







