DPS Šluknov

areál DSP Šluknov

Domov pro seniory Šluknov se nachází v Ústeckém kraji nejsevernějšího města. Domov je umístěn v krásné lokalitě a v jeho blízkosti je veškerá občanská vybavenost.

V roce 2015 byla provedena kompletní oprava splaškové kanalizace v celém areálu a oprava vnitřních komunikací. V posledních letech proběhla generální oprava všech tří obytných pavilonů včetně venkovních fasád a oprav komunikace. Dominující budova tohoto areálu proběhla v roce 2010 celkovou rekonstrukcí. Došlo k vylepšení ubytování vznikem ubytovacích buněk s vlastním sociálním zařízením.

V současné době se v areálu nachází tři pavilony pro obyvatele většina prostor je bezbariérová, součástí je i výtah. Dále se v areálu Domova nachází administrativní budova, budova kuchyně, budova prádelny a budovy technického zázemí, včetně údržby. V roce 2009 proběhla rekonstrukce v nevyužitých prostorách bývalé kotelny, která v současné době slouží jako společenská místnost pro kulturní vyžití našich uživatelů.

V roce 2009 proběhla rekonstrukce i v nevyužitých prostorách bývalé kotelny, kde dnes můžeme spatřit kulturní místnost, která je plně využívána veškerými akcemi konané v zařízení. V areálu se nachází vzrostlý park vybavený altány, kde uživatelé a návštěvníci Domova mohou relaxovat.